Hakkımızda

AHS Reklam olarak amacımız


Biz Kimiz?

2005 Yılında sektördeki 18 yıllık tecrübelerimizi birleştirip, kurduğumuz AHS REKLAM kendine özgü çizgisi ve üretim kalitesinden ödün vermeden sunmuş olduğu hizmet yelpazesi ile sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.
AHS REKLAM yenilikleri sürekli takip eden, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet ve kalite sunan, yüksek nitelikli kurumsal yapısı ile eğitim ve teknoloji gelişimini hızla sürdürerek kalitesini uluslararası standartlara taşımaktadır.
Bünyemizde bulunan grafik departmanı, montaj ekibi ile son teknoloji yüksek baskı kalitesi veren makine parkurumuz ve teknik hizmetimiz ile en hızlı çözümlere ulaşabilmek ve beklentilerimizin ötesinde kaliteli hizmet sunabilmek için 7/24 sizlere hizmet sunmaktayız.
AHS REKLAM 2013 yılında Uluslararası standartlar çerçevesinde üretimlerini ISO-9001/2008 kalite yönetimi standartları kapsamında gerçekleştirmeye başlamıştır. Takip eden yıllarda bu alandaki öncülüğünü bırakmayıp, sertifikalarına ISO-9001/2015 sertifikasını da almaya hak kazanmıştır. Ayrıca personelimizin tamamı iş güvenliği eğitimlerine tabi olup, sertifikalandırılmıştır.
AHS REKLAM, ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede, hızlı biçimde ve en uygun maliyetlere cevap verebilmeyi kendine misyon edinmiştir.

NEDEN BİZ?

* İşimizi severek yapıyoruz,
* İşimizi çok iyi ve kaliteli yapıyoruz,
* Söz verdiğimiz gibi zamanında teslim ediyoruz.
* Geniş hizmet yelpazesine sahibiz.
* Ekonomik fiyat politikamız ve uygun ödeme kolaylıkları sağlıyoruz,

NEDEN FARKLIYIZ?

* 7/24 Türkiye geneli hizmet ve destek veriyoruz,
* Kolay iletişim ve rahat sipariş,
* Firmanıza özel tek yetkili müşteri temsilcisi sunuyoruz,
* Sevkiyat ve yerinde teslimat
* Hayallerinizi gerçek yapacak grafik ve tasarım imkanı
* Firmanız için reklam ekspertizi yapıyoruz.